Asertywność. Teraz jest najlepszy moment!

Karolina Sikorska        12 czerwca 2019        Komentarze (0)

Tak, teraz jest najlepszy moment, aby powiedzieć STOP mobbingowi i stać się osobą asertywną. Ale asertywną nie tylko w znaczeniu mówienia “nie”, acz w kontekście ochrony siebie i swojego zdrowia.

Już dzisiaj, 12 czerwca 2019 r. o godz. 19:30 odbędzie się bezpłatna konferencja online pt. Asertywność w pracy i w biznesie. W jej trakcie poznasz sprawdzone metody rozmów, które pozwolą Ci natychmiast zacząć pracę nad swoją asertywnością.

Zapisz się już teraz na bezpłatną konferencję online – https://bit.ly/2MGgGhI

Tylko zapisane na listę osoby dostaną dodatkowo notatki wizualne z tej konferencji!

Jak wiesz, ja uwielbiam szkolenia Kamili Rowińskiej i jej metod. Jedną z nich – gwarantujących sukces i poprawę pewności siebie jest ćwiczenie asertywności. Bowiem asertywność podnosi pewność siebie i pozwala chronić siebie i swoje zdrowie. Jak zapewne wiesz, osoba asertywna wie, gdzie i kiedy udać się po pomoc. Wie również, że może sobie poradzić w każdej sytuacji.
Dodatkowo zyska plusa w postępowaniu sądowym.

Weź udział w wydarzeniu na żywo, bo oprócz mnóstwa praktycznych porad i wskazówek będzie również niespodzianka! A przecież każdy z nas lubi niespodzianki 🙂

Nie ma sensu po raz kolejny odwlekać zmiany na dobre w swoim życiu. To najwyższy czas aby:

👉 zacząć żyć w zgodzie ze swoimi wartościami,

👉 twardo wyznaczać granice,

👉 budować poczucie własnej wartości,

👉 przeżyć SWOJE ŻYCIE pod swojemu, a nie PO CUDZEMU!

Teraz jest ten moment. Lepszy może się nie zdarzyć. Więc zapisz się {link}

Polecam! Karolina Sikorska-Bednarczyk

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 502 878 305e-mail: kancelariabatna@wp.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez KANCELARIA ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO Rafała Bednarczyka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest KANCELARIA ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO Rafała Bednarczyka z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelariabatna@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: