O blogu

„Udowodnić mobbing jest trudno” ….

„To mobbing, gdy przełożony sprawdza moją pracę” ….

„Chcę 100.000 zł odszkodowania za te krzyki w pracy” ….

„Pracowałem po 20 godzin na dobę i mi nie zapłacono. To perfidny mobbing” ….

Takie i inne stwierdzenia spotykam na co dzień w mojej pracy. Od 12 lat zajmuję się tematyką mobbingu. Lubię ten temat i znam go dobrze – jako praktyk, prezes Stowarzyszenia, biegły sądowy ds. rozpoznawania i przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji oraz trener. Teraz tą wiedzą podzielę się z Tobą.

O czym jest ten blog?

Z tego bloga dowiesz się czym jest mobbing, czym różni się od innych niepożądanych zjawisk w pracy, a także tego, jakie masz uprawnienia w pracy, o jakie pieniądze możesz walczyć, gdy doświadczasz mobbingu. Pokażę Tobie, jak do tematu mobbingu podchodzą sędziowie oraz jak wygrać sprawę o mobbing w sądzie. 

Dla Kogo jest ten blog?

To blog, dla pracodawców, którzy mają obowiązek przeciwdziałać mobbingowi. Więc powiem Ci, jak.

To blog dla prawników i sędziów, dla których to materia wciąż nowa. Czy znasz różnice dyskursu poznawczego w mobbingu? 🙂 Więc pokażę Ci, jak.

To blog, dla pracowników i tych, co mobbingu doświadczają. Dla tych, co są zagubieni, skrzywdzeni, pozbawieni nadziei i zrozumienia. Dlatego pomogę zrozumieć Ci, jak.

To blog dla mnie 🙂 i dla moich Czytelników, bym zdobytą wiedzą i doświadczeniem mogła dzielić się z Wami 🙂

Witaj na moim blogu 🙂 

Nie powiem Tobie, że jest łatwo, acz powiem że się da! 

Jednak proszę pamiętaj, ten blog to nie miejsce, gdzie uzyskasz darmową pomoc prawną. Nie zadawaj mi więc pytań o swoją sprawę w komentarzach. Jeśli potrzebujesz mojej pomocy to czekam na Ciebie w zakładce Kontakt 🙂